از ما بپرسید

  سوالات شما
  _

  آیا شما سوالی دارید؟

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات شما در مورد خرید چیلر داکت اسپلیت و فن کویل

  بهترین برند برای خرید داکت اسپلیت کدام است؟

  در حال حاضر در در بازار امروزه به دلیل وجود تحریم ها و سخت شدن پیدا کردن قطعات یدکی خرید برندهای خارجی زیاد مقرون به صرفه نمی باشد، از این رو برند TKC یک برند خارجی و تحت لیسانس می باشد ولی قطعات آن کامل بومی سازی شده و به راحتی در تمام فروشگاه ها پیدا می شوند.

  چیلرهای هوا خنک برای چه آب و هوایی مناسب است؟

  چیلرهای هوا خنک برای اقلیم های مناسب است که درصد رطوبت بالاتری دارند، ولی چیلرهای آب خنک برای مناطقی مناسب است که دارای رطوبت پایین می باشند، با این توضیح باید فهمید از چیلر آب خنک نمیشود در شهرهای شمالی و جنوبی کشور استفاده نمود.

  فضای مورد نیاز برای نصب چیلر هوا خنک چقدر است؟

  چیلرهای هوا خنک می تواند در آپارتمان ها در پشت بام و یا به صورت مجزا در هر واحد آن را نصب نمود فقط به یاد داشته باشید این دستگاه باید در مکانی باشد که پیوسته حرکت هوا جریان داشته باشد، برای نصب مینی چیلرها می توان از فضای موجود در بالکن نیز از آن استفاده نمود.

  عمر مفید چیلرهای هوا خنک TKC چند سال است؟

  با توجه به کارایی بالای چیلرهای هوا خنک و مکان و اقلیمی که در حال استفاده از آن هستید باید گفت که عمر مفید چیلرهای هوا خنک برند TKC بین 25 تا 35 سال می باشد و در این زمان شما می توانید با اطمینان خاطر از دستگاه خود استفاده نمایید.

  تفاوت بزرگ چیلر هوا خنک نصبت به چیلر آب خنک چیست؟

  یکی از بهترین انتخاب ها به نظر بنده برای سرمایش در اقلیم های مختلف ایران چیلر هوا خنک است، زیرا اولأ نیاز به برج و منبع آب خنک کننده نداریم که خود تأمین آب در مناطق خشک خود یک چالش می باشد، دومأ هزینه مصرف برق در چیلرهای هوا خنک برند TKC بسیار پایین تر از نمونه های مشابه خارجی و چیلر آب خنک میباشد.

  چرا چیلر هوا خنک برند TKC؟

  همان طور که گفتیم یک به دلیل عمر مفید بالای این چیلر نصب به برندهای خارجی می باشد. دوم داشتن خدمات پس از فروش و داشتن قطعات یدکی فراوان در بازار می باشد. سوم چیلر هوا خنک TKC در اکثر اقلیم های ایران قابل اجرا و نصب است و چهارم کم بودن هزینه های برق مصرفی نصبت به نمونه های خارجی می باشد.

  چیلر تراکمی هوا خنک TKC بهتر است یا فن کویل؟

  همانطور که میدانید برای استفاده از فن کویل نیاز به لوله کشی خاص از جنس مس می باشد که در دیوارهای ساختمان باید انجام گیرد و بسیار گران است، ولی چیلر تراکمی هوا خنک برند TKC نیاز به لوله کشی خاص ندارد و از لوله های آب برای انتقال استفاده می شود. و بسیار ارزانتر می باشد.

  آیا چیلر تراکمی هوا خنک TKC برای آب و هوای شرجی مناسب است؟

  بله دقیقأ مناسب است. این چیلرها چون هم قابلیت بالایی در کاهش رطوبت هوا دارند (توسط هوا ساز و فن کویل ) . هم راندمان آن بر خلاف چیلرهای آب خنک در مناطق شرجی افت نمی کند.

  آیا چیلرهای هوا خنک TKC نیاز به سایبان دارند؟

  خیر، فن های کندانسورهای چیلر هوا خنک عمدتأ جریان هوا عبوری از کندانسور به سمت بالا هدایت می کنند و وجود سایبان باعث افت راندمان کاری پاین می آورد.

  سوالات در مورد پایان کار

  مدارک لازم جهت دریافت پایان کار؟

  قراردادی که باید تعهد خوانده را اثبات نماید. 2 مدارکی که ذینفع بودن خواهان را اثبات نماید.

  مراحل اخذ پایان کار چگونه است؟
  1. دادخواستی به خواسته الزام به دریافت پایان کار به دادگاه عمومی و حقوقی تحویل می شود..
  2. نمونه دادخواست الزام به دریافت پایان کار.
  3. خواسته چنین موضوعی باید الزام به دریافت پایان کار و البته در دادخواست باید پلاک ثبتی و منشاء تعهد نیز درج گردیده باشد.
  پرداخت هزینه های اخذ گواهی پایان کار برعهده چه کسی می باشد؟

  تمامی هزینه های پرداختی با مالک می باشد مگر آنکه طی قراردادی این تعهدات را به شخصی دیگر واگذار نموده باشد.

  آیا بدون دریافت پایان کار میتوان سند دریافت نمود؟

  دریافت هرگونه سندی در دفترخانه های مجاز در سراسر کشور نیاز به دریافت مجوز اخذ پایان کا را دارد و بدون آن امکان پذیر نیست.