فروشگاه مصالح ساختمانی

همان طور که میدانید برای شروع هر پروژه عمرانی و مسکونی تامین مصالح ساختمانی و مصالح با کیفیت یکی از دغدغه های مهم به حساب می آید، با نوسانات امروزه بازار مصالح و نبود قیمت های جامع و یک دست همگی باعث شده تا سازنده در خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز خود دچار چالش شود، شرکت ماندگار تجهیز طلایی یکی از بزرگترین تامین کنندگان مصالح ساختمانی در شمال تهران تمامی مصالح مورد نیاز هر پروژه را در یکجا در کنار هم آورده است، اگر به دنبال خرید مصالح ساختمانی هستید و یا میخواهد در هر لحظه از قیمت مصالح ساختمانی با خبر باشید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تامین انواع دستگاه های تهویه مطبوع مورد نیاز هر پروژه (چیلر - فن کویل - داکت اسپلیت - هواساز - اسپلیت) فروش انواع آجر فشاری قرمز و آجر فشاری زرد به قیمت کارخانه، فروش سیمان تیپ دو مطابق با نیاز هر پروژه.

شرکت ماندگار تجهیز طلایی با در نظر گرفتن شرایط موجود در مصالح ساختمانی ارزان و تهویه مطبوع سعی نموده تمامی نیازهای یک پروژه عمرانی از نظر سفت کاری تا نازک کاری را در یکجا برای شما مهندسان و معماران عزیز جمع آوری نماید تا بتوانید هم مصالح ساختمانی ارزان را در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت فراهم آورید و هم باعث ایجاد اشتغال برای جوانان این کشور بشود، امیدواریم در این راه در کنار شما باشیم و همیشه بتوانیم بهترین ها را با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم آوریم.

خرید انواع دستگاه های تهویه مطبوع با هر برند و کیفیتی که بخواهید، فروش انواع چیلرهای تراکمی هوا خنک و انواع داکت اسپلیت با تناژ مختلف تنها کافیست سری به فروشگاه چیلر و تهویه مطبوع بزنید تا به راحتی لوازم و دستگاه مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

ماندگار تجهیز طلایی همیشه در کنار شماست.

نحوه خرید مصالح ساختمانی:

خرید از فروشگاه اینترنتی ماندگار تجهیز طلایی به 3 صورت امکان پذیر می باشد: 

  1. روش اول این است که با تلفن های 79402000-021 و یا 09121835042 تماس حاصل فرمایید و پس از استعلام قیمت آن را از شرکت تامین مصالح ماندگار تجهیز طلایی خریداری نمایید و از حمل و ارسال این محموله از نزدیکترین انبار به محل پروژه خود اطمینان حاصل فرمایید که میتوانید هر کدام از برندهای مدنظر خود را با کمترین نرخ از ما خریداری نمایید.
  2. در روش دوم شما باید از طریق پلتفرم واتس آپ با ارسال پیام به شماره 09121835042 و یا از طریق چت واتس آپ موجود در سایت پیام خود را نوع مصالح مورد نیاز خود را ارسال نمایید، پس از ارسال پیام کارشناسان ما ظرف مدت حداکثر 30 دقیقه پاسخگوی شما عزیزان جهت خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز شما خواهند بود.
  3. در روش سوم شما میتوانید با رفتن به لینک و پر کردم اطلاعات درج شده در فرم ثبت سفارش خود را از طریق ثبت سفارش اینترنتی خریداری نمایید و پس از ثبت سفارش کارشناسان ما پس از حداکثر 2 ساعت با شما تماس خواهند گرفت و نرخ و فاکتور مورد نیاز شما را برایتان ارسال می نمایند و میتوانید با اطمینان خاطر مصالح ساختمانی ارزان خود را از ما تهیه نمایید.