خرید انواع چیلر صنعتی،خرید چیلر از ماندگار تجهیز طلایی

خرید انواع چیلر صنعتی،خرید چیلر از ماندگار تجهیز طلایی


انواع چیلر صنعتی | کاربرد چیلر در صنعت

چیلر صنعتی:

اگر به دنبال خرید چیلر صنعتی و یا آگاهی از قیمت چیلر و انواع چیلر را دارید به لینک مراجعه نمایید:

چیلر صنعتی دستگاه تولید برودت برای سرد سازی محیط مانند سردخانه ها برای حافظت از محصولات تولیدی در کارخانه های خوراکی و غذایی و یا تولید برودت برای خنک کردن تاسیسات و ماشین آلات کارخانه کاربرد دارد، به دلیل استفاده و نیاز به تولید حجم بالایی از سرما برای خنک سازی محیط و ماشین آلات چیلر صنعتی دارای قدرت و قابلیت بسیار بالاتر نصبت به انواع چیلر خانگی می باشد و بر خلاف چیلر خانگی که فقط بخشی از سال را در حال کار می باشند چیلر صنعتی در تمام طول مدت روز و تمام طول سال در حال فعالیت و کار هستند که همین باعث افزایش استهلاک و نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتر از آن را دارا می باشد.

انواع دسته بندی چیلر صنعتی:

چیلر بر اساس نوع کندانسوری که دارد به سه دسته اصلی چیلر هوا خنک ، چیلر آب خنک و تبخیری تقسیم می شوند،چیلر بر اساس نوع کمپرسور نیز دسته بندی می شود، دسته بندی چیلر از نظر انواع کمپرسور : پیستونی ، سانتیفیوژ ، اسکرال ، اسکرو تقسیم می شوند، می توان گفت که کمپرسور قلب چیلر است.

دسته بندی چیلر صنعتی از نظر کاربرد:

  • صنعت چاپ: سرد کردن قلطک ها که به دلیل اصطحکاک با هم و سطح تماس با کوره پخت جوهر داغ می شوند.
  • صنعت پلاستیک: سرد کردن پلاستیک ذوب شده و تزریق شده در دستگاه تزریقکه طی فرایند تزریق و شکل دهی به قالب قرار دارند.
  • صنعت پزشکی: دستگاه MRI برای کارکرد درست نیاز به خنک شدن دارد.
  • صنعت برش و لیزر کاری: همانطور که میدانید لیزر در صنعت برش کاری حرارت بالایی تولید می کند و برای همین نیاز به خنک شدن دستگاه و عملکرد بهتر دارد.

اگر به دنبال خرید مصالح ساختمانی مانند خرید آجر فشاری قرمز هستید و یا به دنبال خرید سیمان تیپ دو می باشید میتوانید با رفتن به لینک و یا از طریق تماس با شماره های 79402000-021 و یا 09121834250 خرید خود را انجام دهید و در هرکجای تهران و یا کرج مصالح خود را تحویل بگیرید.

محل نصب و نگهداری از چیلر صنعتی:

چیلرهای صنعتی به دلیل حجم بزرگ و کارایی بالایی که دارند مهمولا در موتورخانه نصب می شوند، البته برخی از چیلرهای صنعتی کوچکتر وجود دارند که در کنار دستگاه صنعتی نصب می شوند و کار خود را انجام می دهند البته ممکن است که محل نصب و نگهداری از چیلر صنعتی خارج از محوطه کاری باشد و از طریق کانالهای ارتباطی با دستگاه در ارتباط باشند و این بسته به حجم چیلر خریداری شده و مکان های موجود در محل نصب می باشد.

نحوه خرید چیلر صنعتی و استعلام قیمت چیلر صنعتی از ماندگار تجهیز:

همان طور که میدانید چیلر صنعتی به دلیل بزرگی و کارایی بالایی که دارد دارای قیمت بالای نیز می باشد و به دیلی نوسانات بازار و قطعات بکار رفته در چیلر معمولا قیمت متفاوت می باشد، اگر تمایل به خرید چیلر صنعتی و یا دریافت قیمت چیلر را دارید می توانید از راه های زیر اقدام نمایید:

  1. تماس تلفنی با شماره های 79402000-021 و یا 09121834250 
  2. ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ به شماره 09121834250 و درخواست مشاوره قبل از خرید
  3. ارسال پیامک از طریق پلتفرم وانس آپ موجود در سایت به بخش تاسیسات و تهویه مطبوع.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.