خرید موزاییک پلیمری،خرید انواع موزاییک پلیمری،خرید اقساطی موزاییک پلیمری،موزاییک پلیمری ارزان،استعلام قیمت موزاییک با یک تماس

خرید موزاییک پلیمری،خرید انواع موزاییک پلیمری،خرید اقساطی موزاییک پلیمری،موزاییک پلیمری ارزان،استعلام قیمت موزاییک با یک تماس


موزاییک پلیمری چیست | انواع موزاییک پلیمری | خرید موزاییک پلیمری ارزان

موزاییک پلیمری یا کفپوش PVC نوعی جدید از کفپوش جدید است که برای کف پارکینگها، تعمیرگاه ها، ادارات و ساختمان ها و کارواش .... مورد استفاده قرار میگیرد، موادی که در ساخت کفپوش PVC بکار رفته است  از انواع رزین اپوکسی ، رزین پلی یورتان و مواد دیگری تشکیل می شود، اگر به دنبال خرید موزاییک پلیمری یا خرید موزاییک ارزان هستید تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

موزاییک پلیمری چیست: 

موزاییک پلیمری یک نوع سنگ مصنوعی است که با ایجاد تغییراتی در مواد اولیه آن و فرایند پلیمریزاسیون و تولید شبکه های بلوری متصل به هم در سیمان تولید می شود، مخلوط کردن پیلمرها با مواد اولیه مانند سیمان باعث تبلور کریستاله شدن  سیمان می شود. این کریستاله شدن باعث افزایش استحکام در محصول نهایی که همان کفپوش PVC یا موزاییک پلیمری است می شود.

موادی که بخش اصلی مواد سازنده موزاییک پلیمری را تشکیل می دهد عبارتند از: سیمان ماسه ، رزین، رنگدانه های شیمیایی یا پگمنت های رنگی که دارای رنگهای مانند قرمز، آبی، سبز ،زرد، طوسی و سفید است تشکیل می شود، به دلیل ترکیب همین پگمنت های رنگی با مواد پایه کفپوش PVC یا همان موزاییک پلیمری باعث افزایش تنوع در زمینه کفپوش و موزاییک در بازار صنایع ساختمانی شده است.

روش ساخت و تولید موزاییک پلیمری:

در ابتدای کار مواد اولیه : ماسه دوبار شور، سیمان پرتلند تیپ 2، شن و پگمنت های رنگی به همراه رزین سمنت پلاست در داخل مخلوط کن های مخصوص بزرگی با هم مخلوط می شوند تا ماده ای خمیری و همگن را تشکیل بدهد، این ماده خمیری در داخل قالب های مخصوصی از جنس پلاستیک، سیلیکن یا پلیمر است ریخته می شود و توسط نقاله بر روی میزه ویبره ای منتقل می شوند تا با استفاده از فرایند لرزشی باعث از بین رفتن حباب هوای موجود در داخل مخلوط شود و باعث استحکام بیشتر موزاییک پلیمری شود. پس از آن که این مواد با ویبره هوای آنها خالی شد به داخل گرمخانه منتقل می شود و پس از گذشت  ساعت موزاییک پلیمری حاضر و آماده می باشد.

اگر به دنبال خرید آجر فشاری هستید و یا نیاز به سیمان پرتلند تیپ 2 دارید کافیست برای استعلام قیمت مصالح ساختمانی مورد نیاز ییا بر روی لینک کلیک نمایید و یا با تماس تلفنی با شماره های 79402000-021 و یا 09121834250 قیمت مصالح ساختمانی مورد نیاز خود را بدست آورید.

ویژگی های موزاییک پلیمری :

  1. این سنگ ها به دلیل داشتن مواد مصنوعی و پگمنت های رنگی که در خود دارند در برابر نور طبیعی دارای رنگهای مختلف و زیبایی هستند.
  2. مقاومت این موزاییک بسیار بالاست و تا سرمای منفی 50 درجه مقاومت می کند، از این رو برای مناطق سردسیر بسیار مناسب است.
  3. موزاییک پلیمری به دلیل داشتن مواد مصنوعی و تشکیل کریستال ها در داخل خود تحمل دمای بالایی رادارند و تا 200 درجه سانتیگراد تحمل می نمایند.
  4. موزاییک پلیمری بسیار راحت و آسان نصب می شوند و همچنین دارای وزن کمتری نصبت به دیگر همنوعان خود دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.