خرید انواع سرامیک و کاشی،خرید سرامیک طرح ماهوت 50در50پردیس یزد،فروش مصالح ساختمانی بدون واسطه

خرید انواع سرامیک و کاشی،خرید سرامیک طرح ماهوت 50در50پردیس یزد،فروش مصالح ساختمانی بدون واسطه


سرامیک چیست ؟ 

سرامیک در واقع نوعی از کاشی است که به دلیل جذب خیلی پایین آب و رطوبت در کف و برخی موارد در دیوار ها از آن استفاده می شود، قدمت استفاده از سرامیک به 15000 سال قبل باز میگردد و این نشان دهنده این است که تاریخ استفاده سرامیک از دیرباز همراه انسان بوده است، واژه سرامیک برگرفته از واژه یونانی Keramikos است که در ادبیات ایران به معنای سفالگری ترجمه می شود، حال بیایید با هم نگاهی به نحوه خرید سرامیک و هم چنین راه خرید سرامیک ارزان را بررسی کنیم، پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مواد سازنده سرامیک:

برای ساخت سرامیک از موادی مانند خاک، کائولینت ، اکسید آلومینیوم، کاربید سیلیکون ، کاربید تنگستن و سایر مواد دیگر استفاده می شوداین مواد با مخلوط شدن با آب حاصل یک ماده خمیری شکل را می دهند که پس از ریخته شدن در داخل قالب این ماده اولیه سرامیک در داخل قالب می ماند تا آب خود را از دست بدهد .و کمی خشک شود و شکل قالب را بگیرد سپس به داخل کوره برای شروع فرایند پخت منتقل می شوند.

سرامیک بر روی لایه رویه خود دارای یک لایه براق می باشد که اعاب سرامیک نامیده می شود این لعاب بسته به مکان و طرح سرامیک می تواند رنگی و یا ضد آب یا زینتی و ... باشد، لعاب را به دو روش بر روی سرامیک میریزند در نوع اول لعاب قبل از منتقل شدن به داخل کوره بر روی سرامیک ریخته می شود و بعد وارد مرحله پخت می گردد در نوع دوم پس از پخت بیسکوئیتی آن را از قالب خارج می نمایند و بر روی آن لعاب ریخته می شود و مجدد داخل کوره برای پخت لعاب قرار میگیرد که اصطلاحا به آن پخت دوم یا دو پخت گفته می شود.

اگر به دنبال خرید مصالح ساختمانی مورد نیاز خود مانند سیمان تیپ دو تهران و یا خرید آجر فشاری قرمز برای ساخت دیوارهای داخلی نیاز دارید می توانید به راحتی با یک تماس با شماره 09904800151 و یا 79402000-021 مصالح مورد نیاز خود را به راحتی در هر کجای تهران و کرج که هستید آن را از نزدیکترین انبار به محل پروژه دریافت نمایید.

مزایای استفاده از موزاییک در ساختمان:

مهندسان و معماران برای زیبا سازی محیط کف و دیواره ساختمان گزینه های مختلفی مانند( دیوارپوش، موزاییک، لمینت، پی وی سی، کاغذ دیواری و ...) دارند ولی همه آنها به این نتیجه رسیده اند که به دلایل زیر استفاده از سرامیک بهتر از گزینه های دیگر می باشد، همراه ما باشید تا دلایل خرید سرامیک درجه یک را نصبت به دیگر دیوارپوش ها رسیده اند:

طول عمر بالای سرامیک نصبت به دیگر دیوارپوشها:

سرامیک به دلیل اینکه نحوه و نوع پخت آن با دیگر دیوارپوش ها متفاوت است در نتیجه عمر مفید بالا تری دارند، برخی از سرامیک های درجه یک تا سه نوبت در کوره پخته می شوند و نوع لعاب سرامیک ها یکی از دلایل افزایش مقاومت و طول عمر بالای آنهاست، مخصوصا اگر بخواهید این سرامیک را در منازل استفاده نمایید و یا در محیط از یک جیوان خانگی نگهداری کنید استفاده از موزاییک ارزان پیشنهاد نمی شود و حتما موزاییک درجه یک با کیفیت بالا تهیه نمایید.

دوام بالا در برابر فشار و مواد:

هنگامی که از موزاییک در یک مکانی مثل پاساژ استفاده می کیند اولین چیز که اهمیت بالایی دارد داشتن مقاومت بالا در برابر سایش و داشتن یک لعاب خود و مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت است که سازندگان به آن توجه بسیار دارند، این سرامیک اگر از نوع سرامیک طرح دار یا ریستیک باشه که مانع از لیز خوردن شوند بسیار مورد استقبال برای خریداران موزاییک قرار میگیرد.

تمیز شدن و بهداشت:

یکی از نکات مهمی که در هنگامخرید موزاییک مورد توجه افرادی که آنها را خریداری می نمایند قرار میگیرد تمیز شدن سرامیک است،سرامیک نسبت به دیگر کفپوش ها مانند لمینت و پارکت و ... به راحتی قابل تمیز شذ=دن است و فقط با یک دستمال و ماده شوینده قابل تمیز شدن است.

مقاومت بالا در برابر نور مستقیم خورید:

یکی دیگر از انتخاب ها در هنگام خرید موزاییک درجه یک این است که در طول زمان که در معرض نور مستقیم خورشید قرار میگیرند تغییر رنگ در آنها به وجود نیاید، معمولا جنس لعابی که بر روی آن کشیده میشود دلیل اصلی در برابر تغییر رنگ می باشد.

دمای ذوب بالای:

به این دلیل که موزاییک در گوره پخته می شود و همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم برخی مدل از موزاییک درجه یک تا 3 بار پخته می شوند و همین امر باعث بالارفتن مقاومت آن در برابر حرارت و آتش سوزی می شود که می تواند مانند یک عایق عمل نماید.

عایق حرارت:

یکی از دلایل اینکه سرامیک درجه یک بجای دیگر کفپوش ها اسفاده می شود این است که سرامیک یک عایق بسیار مناسب برای منازل و محیط می باشد و با نصب آن در محیط از هدر رفتن انرژی جلوگبری می شود و چون عایق خوبی برای الکترسیته است انتخابی بسیار مناسب است بجای دیگر کفپوش ها.

اگر به دنبال خرید سرامیک درجه یک هستید و یا میخواهید از قیمت آجر فشاری در هر لحظه با خبر باشید می توانید به راحتی با یک تماس با شماره 09904800151 و یا 79402000-021 مصالح مورد نیاز خود را به راحتی در هر کجای تهران و کرج که هستید آن را از نزدیکترین انبار به محل پروژه دریافت نمایید.

نحوه خرید سرامیک ارزان یا مصالح ساختمانی از فروشگاه ماندگار تجهیز طلایی:

اگر به دنبال خرید مصالح ساختمانی هستید و یا به دنبال خرید سرامیک ارزان برای کفسازی پروژه خود هستید از روش های زیر می توانید اقدام به خرید نمایید:

  • تماس تلفنی با شماره های 79402000-021 و یا 09121834250
  • ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ به شماره 09121834250
  • ارسال پیامک از طریق پلتفرم واتس آپ موجود در سایت برای بخش نازک کاری.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.